Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzień99
miesiąc600
wszystkie323902

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 17/18 Drukuj

 

       

III WTK Żaków 2017/18

   
 

3.03.2018 Laskowice

           
               

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

40

awans do III Grand Prix

2.

2820

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

37

awans do III Grand Prix

3.

2752

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

35

 

4.

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

 

5.

2777

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

32

 

6.

2753

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

31

 

7.

5209

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

30

 

8.

9886

Heyka

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

29

 

9.

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

 

10.

7266

Jilke

Wiktor

Kamionka Kamień Kr.

2007

27

 

11-12

5206

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

25

 

 

5208

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

25

 

13-16

2771

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

22

 

 

3287

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

22

 

 

4647

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

22

 

 

9227

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

22

 

17-24

3105

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kujawski

2007

16

 

 

9218

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

9220

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

9219

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

3285

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

 

 

6425

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

16

 

 

7582

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

16

 

 

2781

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

16

 

25-32

4646

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

2761

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

8

 

 

9221

Bąkowski

Maksym

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

8

 

 

2774

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toruń

2007

8

 

 

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

8

 

 

3108

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kujawski

2007

8

 

 

2108

Kmit

Bolesław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

8

 

 

9884

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

8

 

33-45

7474

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

4

 

 

7482

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

4

 

 

5183

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

 

5184

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

 

5187

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

 

4963

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

4

 

 

9037

Cywiński

Kacper

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

4

 

 

 

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

4

 

 

 

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

 

Guzowski

Stanisław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

 

 

 

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

4

 

 

 

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

4

 

 

 

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA