Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow III WTK Żaczek
III WTK Żaczek 17/18 Drukuj

 

       

     

III WTK Żaczek 2017/18

     
 

3.03.2018 Laskowice

         
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

2779

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toruń

2007

40

awans do III Grand Prix

2.

6744

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

37

awans do III Grand Prix

3.

6742

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

35

 

4.

2450

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

33

 

5.

7477

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

32

 

6.

2818

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

31

 

7.

3284

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

30

 

8.

9403

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

29

 

9-10

5185

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

27

 

 

2458

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

27

 

11-12

5270

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

25

 

 

5193

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

25

 

13-16

4971

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

 

 

7478

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

22

 

 

9362

Bucoń

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

22

 

 

3103

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

22

 

17-24

5181

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

16

 

 

7473

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

9657

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

16

 

 

7485

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

5190

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

5189

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

 

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

16

 

 

9988

Karczewska

Vannesa

Emdek Bydgoszcz

2009

16

 

25-32

5188

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

 

7483

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

5194

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

 

9658

Fidala

Wannesa

ULKS Barcin

2010

8

 

 

2837

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

8

 

 

10118

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

8

 

 

5180

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

 

9230

Olszewska

Martyna

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

8

 

33-41

5177

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

 

7276

Kowalska

Oliwia

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

7271

Kałaczyńska

Aniela

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

7270

Kijek

Marta

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

 

 

9039

Kosch

Weronika

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

4

 

 

2835

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

4

 

 

 

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

5178

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

 

9229

Olszewska

Maja

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

4

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA