Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

 

Skrzaci po III WTK  2017/18

         
                 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

40

40

40

120

2.

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

35

37

37

109

3.

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

37

33

34

104

4.

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

33

35

30

98

5.

Owedyk

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

32

31

34

97

6.

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

28

32

90

7.

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

28

29

31

88

8.

Różański

Konrad

OSiR Brodnica

2009

23

22

22

67

9.

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

24

18

22

64

10.

Radosz

Aleksander

UKS Osowa Góra

2009

19

22

22

63

11.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

 

32

28

60

12.

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

22

22

16

60

13.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

26

18

16

60

14.

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

21

22

16

59

15.

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

31

25

 

56

16.

Kurta

Piotr

Energa KTS Toruń

2011

 

30

25

55

17.

Kwiatkowski

Jakub

Świecki KTS

2009

27

27

 

54

18.

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

 

25

27

52

19.

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

25

11

16

52

20.

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2009

20

13

16

49

21.

Hołda

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2011

17

13

8

38

22.

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

16

34

23.

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

 

 

29

29

24.

Pieszak

Adam

Niestowarzyszony

2010

 

13

16

29

25.

Szczygielski

Kacper

UKS Osowa Góra

2009

29

 

 

29

26.

Mikulski

Adam

UKS Osowa Góra

2009

18

 

8

26

27.

Smętek

Oliwer

EMDEK Bydgoszcz

2011

 

 

25

25

28.

Pakowski

Igor

Świecki KTS

2010

 

 

22

22

29.

Wielkanowski

Wojciech

UKS Osowa Góra

2010

 

11

8

19

30.

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

 

18

31.

Rachusiński

Marcel

UKS Osowa Góra

2009

 

 

16

16

32.

Przyjemski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2010

 

13

 

13

33-37

Miszewski

Grzegorz

Gwiazda Bydgoszcz

2009

 

 

8

8

 

Czarnecki

Władysław

UKS Osowa Góra

2009

 

 

8

8

 

Stypka

Mateusz

UKS Osowa Góra

2010

 

 

8

8

 

Wróblewski

Jędrzej

UKS Osowa Góra

2010

 

 

8

8

 

Kowal

Marcel

UKS Osowa Góra

2010

 

 

8

8

38-40

Zielony

Wiktor

Świecki KTS

2010

 

 

5

5

 

Zieliński

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

2010

 

 

5

5

 

Budzyński

Kacper

UKS Osowa Góra

2010

 

 

5

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA