Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień18
miesiąc503
wszystkie327941

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

Kadetki po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

Razem

1.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

74

74

82

230

2.

730

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

74

57

74

205

3.

2823

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

74

68

63

205

4.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

65

45

68

178

5.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

55

58

65

178

6.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

51

53

70

174

7.

732

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

47

55

51

153

8.

789

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

50

44

50

144

9.

6741

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

42

42

42

126

10.

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

38

46

38

122

11.

7452

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

70

48

 

118

12.

733

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

36

33

43

112

13.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

33

33

38

104

14.

6293

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

33

38

33

104

15.

7471

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

24

33

33

90

16.

7470

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

33

41

 

74

17.

7584

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

24

38

 

62

18-19

7463

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

24

33

 

57

 

4970

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

33

 

57

20-21

6743

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

24

27

 

51

 

4969

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

27

 

51

22.

794

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

38

 

 

38

23-24

7465

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

 

 

33

33

 

7451

Będzłowicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

 

 

33

33

25.

9111

Wachowska

Sara

ULKS Barcin

2004

 

 

27

27

26.

4971

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

27

 

27

27-33

2818

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

 

 

24

24

 

4967

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

 

24

24

 

9993

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

 

 

24

24

 

7477

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2008

 

 

24

24

 

 

Zaraś

Oktawia

Kusy Laskowice

2004

 

 

24

24

 

7479

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

 

 

24

24

 

7483

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2007

 

 

24

24

34-35

2102

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

24

 

 

24

 

792

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

24

36-40

2837

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

 

 

13

13

 

7480

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

 

 

13

13

 

7478

Podjacka

Nedia

Kusy Laskowice

2007

 

 

13

13

 

7473

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2007

 

 

13

13

 

7485

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2007

 

 

13

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA