Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień2
miesiąc493
wszystkie325835

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

Seniorzy po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

833

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

225

300

250

775

2.

832

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

158

250

300

708

3.

1

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

200

125

170

495

4.

4

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

115

222

135

472

5.

115

Tomaszuk

Tomasz

Gwiazda Bydgoszcz

97

171

125

115

411

6.

3

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

110

170

77

357

7.

5

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

 

115

200

315

8.

834

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

79

85

100

264

9.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

115

5

135

255

10.

3274

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

79

79

216

11.

119

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

45

75

81

201

12.

838

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

45

68

70

183

13.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

52

53

145

14.

4902

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

72

 

136

15.

836

Ishida

Carlos

Energa KTS Toruń

99

125

5

5

135

16.

5930

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

70

 

60

130

17.

839

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

17

57

53

127

18.

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

55

40

120

19.

6416

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

63

 

116

20.

2437

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

25

50

40

115

21.

3093

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

40

59

 

99

22.

837

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

25

65

 

90

23.

7583

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

40

 

80

24.

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

17

 

60

77

25.

5465

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

 

 

70

70

26.

7033

Sobociński

Ryszard

Plemięta

58

17

 

53

70

27.

5939

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

17

 

53

70

28.

4903

Woskowicz

Mateusz

Pogoń Mogilno

92

69

 

 

69

29-30

605

Makowski

Kacper

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

 

 

65

 

4901

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

65

 

 

65

31.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

1

25

 

40

65

32.

3084

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

 

 

63

63

33.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

 

61

 

61

34-35

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

17

 

40

57

 

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

17

 

40

57

36-37

3099

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

53

 

 

53

 

3096

Strychalski

Filip

UKS TOP Solec Kuj.

98

53

 

 

53

38.

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

25

25

 

50

39.

3089

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

 

48

 

48

40.

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

 

46

 

46

41.

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

 

44

 

44

42-44

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

 

 

40

40

 

3283

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

 

 

40

40

 

9962

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

 

 

40

40

45-47

2822

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

 

 

40

 

3102

Maruszak

Piotr

UKS TOP Solec Kuj.

95

40

 

 

40

 

5936

Piekalski

Sławomir

UKS OSiR Brodnica

78

40

 

 

40

48.

5927

Ciemiecki

Andrzej

UKS OSiR Brodnica

70

 

 

30

30

49.

118

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

22

5

 

27

50-52

124

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

 

 

25

 

7585

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

25

 

 

25

 

7578

Glica

Rafał

KS Gotyk Toruń

1

25

 

 

25

53-59

2445

Wiśniewski

Rafał

LUKS Kołaczkowo

93

17

 

 

17

 

8857

Gabski

Marek

Rogóźno

73

17

 

 

17

 

8856

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

17

 

 

17

 

2094

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

17

 

 

17

 

6424

Stasiak

Łukasz

Piast Kruszwica

82

17

 

 

17

 

3077

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

17

 

 

17

 

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

17

 

 

17

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA