Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

Juniorzy po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

4

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

2000

230

166

230

626

2.

3

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

2000

166

190

210

566

3.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

164

168

162

494

4.

5

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

162

230

 

392

5.

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

74

80

62

216

6.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

74

74

59

207

7.

7585

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

59

63

76

198

8.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

49

61

74

184

9.

7583

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

62

59

57

178

10.

7578

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

57

55

55

167

11.

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

49

57

155

12.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

57

28

138

13.

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

16

62

59

137

14.

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

51

39

28

118

15.

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

16

45

49

110

16.

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

28

45

101

17.

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

4

49

98

18.

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

43

16

98

19-20

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

39

95

 

6418

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

39

95

21.

5277

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

28

28

95

22.

7580

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

 

49

45

94

23.

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

45

16

28

89

24.

2755

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2001

39

16

28

83

25.

3095

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

39

16

83

26.

4650

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

45

16

77

27.

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

16

28

28

72

28.

4618

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

16

39

71

29.

4649

Kwaśnik

Piotr

Sokół Gniewkowo

2003

 

39

28

67

30.

2750

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

28

28

10

66

31.

6740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

16

16

60

32.

7458

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

28

28

 

56

33.

6732

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

55

 

 

55

34.

6733

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

16

10

28

54

35.

3281

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

28

16

54

36.

2099

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

20

 

48

37.

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

14

16

46

38.

737

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

16

16

42

39.

2100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

 

39

39

40.

2097

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

39

 

 

39

41.

7574

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

 

10

16

26

42-43

3076

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

16

 

26

 

7454

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

10

16

 

26

44-49

6422

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

 

10

10

20

 

9408

Uszko

Dominik

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

10

10

20

 

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

 

10

10

20

 

4643

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

 

10

10

20

 

2103

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2001

 

10

10

20

 

4962

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

10

10

20

50.

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

 

10

20

51.

7460

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

10

10

 

20

52.

 

Cichoracki

Miłosz

 

2001

16

 

 

16

53-56

5924

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

 

 

10

10

 

6429

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

 

 

10

10

 

7591

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

 

 

10

10

 

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

 

10

10

57-58

4647

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

 

10

 

10

 

6421

Szeląg

Olwer

Piast Kruszwica

2005

 

10

 

10

59-63

2820

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

 

 

10

 

5276

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

 

 

10

 

4652

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

10

 

2772

Oswald

Kamil

Energa KTS Toruń

2000

10

 

 

10

 

2814

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

 

 

10

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA