Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

Juniorki po III WTK 2017/18

       
                   

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

725

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

162

151

164

477

2.

723

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

166

168

85

419

3.

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

90

85

85

260

4.

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

85

80

76

241

5.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

80

63

54

197

6.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

66

62

190

7.

2823

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

57

61

57

175

8.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

45

55

53

153

9.

731

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

48

53

39

140

10.

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

39

43

45

127

11.

733

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

28

39

51

118

12.

789

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

50

59

109

13.

732

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

51

55

 

106

14.

2783

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

28

32

45

105

15.

1911

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

28

32

39

99

16.

4970

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

45

48

93

17.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

39

52

 

91

18.

6738

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

39

 

78

19.

4969

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

32

39

71

20.

730

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

 

4

55

59

21.

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

55

 

 

55

22.

7452

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

53

 

 

53

23.

2831

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

50

 

 

50

24.

7584

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

 

45

 

45

25.

2104

Adamska

Wiktoria

Gwiazda Bydgoszcz

2002

45

 

 

45

26.

4973

Dobruchowska

Martyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

 

39

39

27.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

 

39

 

39

28.

7457

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

39

 

 

39

29.

4967

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

 

35

35

30-31

7471

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

28

 

 

28

 

7456

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

28

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA