Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień68
miesiąc319
wszystkie328474

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 17/18 Drukuj

 

       

                   

Żacy po III WTK 2017/18

       
                   

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

44

42

44

130

2.

2820

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

42

44

43

129

3.

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

46

42

121

4.

2752

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

35

41

35

111

5.

2753

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

25

42

31

98

6.

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

32

29

28

89

7.

5206

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

30

32

25

87

8.

7266

Jilke

Wiktor

Kamionka Kamień Kr.

2007

28

31

27

86

9.

5209

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

25

27

30

82

10.

3105

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kujawski

2007

29

25

16

70

11.

2771

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

22

25

22

69

12.

3287

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

31

16

22

69

13.

4647

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

16

30

22

68

14.

2777

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

 

28

33

61

15.

9218

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

22

16

60

16.

9220

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

22

16

54

17.

9886

Heyka

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

 

22

29

51

18.

5208

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

8

16

25

49

19-20

9219

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

16

16

48

 

3285

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

16

16

48

21.

6425

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

27

 

16

43

22.

9227

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

 

16

22

38

23.

9672

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

16

16

 

32

24.

7474

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

8

16

4

28

25.

7482

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

8

4

28

26-27

4646

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

8

8

8

24

 

2761

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

8

8

8

24

28-29

9221

Bąkowski

Maksym

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

8

24

 

2774

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toruń

2007

16

 

8

24

30.

7582

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

 

8

16

24

31-32

2791

Owedyk

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

22

 

 

22

 

5923

Andrzejewski

Seweryn

UKS OSiR Brodnica

2007

22

 

 

22

33.

 

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

8

4

8

20

34.

9673

Zieliński

Sambor

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

16

 

20

35.

2781

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

 

 

16

16

36.

5183

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

4

8

4

16

37.

3108

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kujawski

2007

 

4

8

12

38.

2108

Kmit

Bolesław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

 

8

12

39.

 

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

 

8

4

12

40.

9036

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

4

8

 

12

41-42

2812

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

8

4

 

12

 

3286

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

8

4

 

12

43.

9884

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

 

 

8

8

44.

 

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

 

4

4

8

45-46

5184

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

4

8

 

5187

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

4

 

4

8

47.

 

Skorupski

Mateusz

LUKS Chełmno

2009

 

8

 

8

48-50

5192

Świtała

Bartłomiej

LUKS Rynarzewo

2008

4

4

 

8

 

10116

Grobelski

Damian

LUKS Kołaczkowo

2009

4

4

 

8

 

 

Marks

Julian

LUKS Chełmno

2008

4

4

 

8

51.

4653

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

8

 

 

8

52-57

4963

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

 

4

4

 

9037

Cywiński

Kacper

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

 

 

4

4

 

 

Guzowski

Stanisław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

 

 

4

4

 

 

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

 

 

4

4

 

 

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

 

 

4

4

 

 

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

 

 

4

4

58-63

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

 

4

 

4

 

5182

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

 

4

 

4

 

5186

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

 

4

 

4

 

 

Kerner

Aleksander

Sokół Gniewkowo

2007

 

4

 

4

 

 

Radosz

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

 

4

 

4

 

 

Skorupski

Paweł

LUKS Chełmno

2007

 

4

 

4

64-65

9225

Kapusta

Bartosz

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

4

 

 

4

 

 

Jaworski

Adrian

Kusy Laskowice

2007

4

 

 

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA