Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Skrzatka za sezon 17/18
Skrzatka za sezon 17/18 Drukuj

 

       

Skrzatki za sezon 2017/18  ( 3 najl. wyniki)

         
                   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

40

40

45

125

2.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

37

37

37

42

116

3.

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

35

33

34

38

107

4.

Knapik

Marta

Krajna Sępólno Kr.

2009

29

32

34

37

103

5.

Kowalska

Julia

Niestowarzyszona

2009

33

0

27

40

100

6.

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

32

35

31

29

98

7.

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

31

30

32

34

97

8.

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

30

27

29

35

94

9.

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

28

28

30

33

91

10.

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

0

25

27

27

79

11.

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

22

13

22

31

75

12.

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

21

25

22

28

75

13.

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

25

22

22

0

69

14.

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

24

29

16

0

69

15.

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

18

18

16

32

68

16.

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

20

22

16

26

68

17.

Fidala

Wanessa

ULKS Barcin

2010

27

0

16

25

68

18.

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

26

22

16

0

64

19.

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno Kr.

2010

19

22

22

0

63

20.

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

0

18

16

23

57

21.

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno Kr.

2011

17

18

16

22

57

22.

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

23

18

16

0

57

23.

Olszewska

Maja

UKS Osowa Góra

2009

0

31

25

0

56

24.

Olszewska

Martyna

UKS Osowa Góra

2009

0

13

25

0

38

25.

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

15

13

8

0

36

26.

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

0

0

8

21

29

27.

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

15

13

0

0

28

28.

Masłowska

Łucja

Kusy Laskowice

2010

13

11

0

0

24

29.

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

13

0

0

0

13

30-32

Karczewska

Vannesa

Emdek Bydgoszcz

2009

0

0

8

0

8

 

Warda

Julia

UKS Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

 

Majczak

Oliwia

UKS Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA