Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj24
tydzień108
miesiąc442
wszystkie325784

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Senior za sezon 17/18
Senior za sezon 17/18 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon 2017/18 ( 3 najl. wyniki)

             
                         

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

   

 

842

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

 

 

 

400

400

lista ,swiatowa

1.

833

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

225

300

250

340

890

   

2.

832

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

158

250

300

300

850

   

3.

1

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

200

125

170

180

550

   

4.

4

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

115

222

135

180

537

   

5.

3

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

110

170

77

180

460

   

6.

115

Tomaszuk

Tomasz

Gwiazda Bydgoszcz

97

171

125

115

125

421

   

7.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

115

5

135

92

342

   

8.

5

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

0

115

200

0

315

   

9.

834

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

79

85

100

125

310

   

10.

119

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

45

75

81

125

281

   

11.

838

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

45

68

70

101

239

   

12.

3274

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

79

79

0

216

   

13.

2437

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

25

50

40

105

195

   

14.

837

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

25

65

0

101

191

   

15.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

52

53

78

183

   

16.

4902

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

72

 

110

182

   

17.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

1

25

0

40

96

161

   

18.

5465

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

0

0

70

90

160

   

19.

7033

Sobociński

Ryszard

Plemięta

58

17

0

53

78

148

   

20.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

0

61

0

86

147

   

21.

3099

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

53

0

0

86

139

   

22.

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

17

0

40

78

135

   

23.

836

Ishida

Carlos

Energa KTS Toruń

99

125

5

5

0

135

   

24.

5930

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

70

0

60

0

130

   

25.

839

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

17

57

53

0

127

   

26.

118

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

22

5

0

96

123

   

27.

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

55

40

0

120

   

28.

6416

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

53

63

0

0

116

   

29.

3093

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

40

59

0

0

99

   

30.

8857

Gabski

Marek

Rogóźno

73

17

0

0

78

95

   

31.

7583

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

40

0

0

80

   

32.

3079

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

17

0

60

0

77

   

33.

5939

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

17

0

53

0

70

   

34.

4903

Woskowicz

Mateusz

Pogoń Mogilno

92

69

0

0

0

69

   

35-36

605

Makowski

Kacper

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

0

0

0

65

   

 

4901

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

65

0

0

0

65

   

37.

3084

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

0

0

63

0

63

   

38.

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

17

0

40

0

57

   

39.

3096

Strychalski

Filip

UKS TOP Solec Kuj.

98

53

0

0

0

53

   

40.

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

25

25

0

0

50

   

41.

3089

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

0

48

0

0

48

   

42.

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

0

46

0

0

46

   

43.

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

0

44

0

0

44

   

44-46

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

0

0

40

0

40

   

 

3283

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

0

0

40

0

40

   

 

9962

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

0

0

40

0

40

   

47-49

2822

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

0

0

0

40

   

48-49

3102

Maruszak

Piotr

UKS TOP Solec Kuj.

95

40

0

0

0

40

   

 

5936

Piekalski

Sławomir

UKS OSiR Brodnica

78

40

0

0

0

40

   

50.

5927

Ciemiecki

Andrzej

UKS OSiR Brodnica

70

0

0

30

0

30

   

51-53

124

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

0

0

0

25

   

 

7585

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

25

0

0

0

25

   

 

7578

Glica

Rafał

KS Gotyk Toruń

1

25

0

0

0

25

   

54-59

2445

Wiśniewski

Rafał

LUKS Kołaczkowo

93

17

0

0

0

17

   

 

8856

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

17

0

0

0

17

   

 

2094

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

17

0

0

0

17

   

 

6424

Stasiak

Łukasz

Piast Kruszwica

82

17

0

0

0

17

   

 

3077

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

17

0

0

0

17

   

 

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

17

0

0

0

17

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA