Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Junior za sezon 17/18
Junior za sezon 17/18 Drukuj

 

       

Juniorzy za sezon 2017/18 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP+MW

Razem

1.

4

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

2000

230

166

230

250

710

2.

5

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

162

230

0

300

692

3.

3

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

2000

166

190

210

220

620

4.

8

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

164

168

162

250

582

5.

2

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

74

74

59

85

233

6.

7585

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

59

63

76

90

229

7.

2098

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

74

80

62

0

216

8.

5275

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

49

61

74

71

206

9.

7578

Glica

Rafał

Gotyk Toruń

2001

57

55

55

79

191

10.

2096

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

57

28

71

181

11.

7583

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

62

59

57

0

178

12.

7580

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

0

49

45

79

173

13.

6

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

49

49

57

57

163

14.

5933

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

51

39

28

71

161

15.

2833

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

39

43

16

57

139

16.

6418

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

39

71

138

17.

6427

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

16

62

59

0

137

18.

7

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

45

16

28

57

130

19.

736

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

14

16

94

126

20.

3095

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

39

16

57

124

21.

5931

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

2000

16

28

28

57

113

22.

2750

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

28

28

10

57

113

23.

4618

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

16

39

57

112

24.

2746

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

16

45

49

0

110

25.

6415

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

28

45

0

101

26.

2825

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

4

49

0

98

27.

2097

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

39

0

 

57

96

28.

6734

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

28

28

39

0

95

29.

5277

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

28

28

0

95

30.

2099

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

20

0

44

92

31.

3281

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

10

28

16

44

88

32.

2755

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

39

16

28

0

83

33.

4650

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

45

16

0

77

34.

4649

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

0

39

28

0

67

35.

6740

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

16

16

0

60

36.

7458

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

28

28

0

0

56

37.

6732

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

55

0

0

0

55

38.

6733

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

16

10

28

0

54

39.

737

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

16

16

0

42

40.

2100

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

0

39

0

39

41.

7574

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

0

10

16

0

26

42-43

3076

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

10

16

0

0

26

 

7454

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

10

16

0

0

26

44-49

6422

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

0

10

10

0

20

 

9408

Uszko

Dominik

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

0

10

10

0

20

 

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

0

10

10

0

20

 

4643

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

0

10

10

0

20

 

2103

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2001

0

10

10

0

20

 

4962

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

10

10

0

20

50.

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

10

0

10

0

20

51.

7460

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

10

10

0

0

20

52.

8839

Cichoracki

Miłosz

niestowarzyszony

2001

16

0

0

0

16

53-56

5924

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

0

0

10

0

10

 

6429

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

0

0

10

0

10

 

7591

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

0

0

10

0

10

 

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

0

0

10

0

10

57-58

4647

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

0

10

0

0

10

 

6421

Szeląg

Olwer

Piast Kruszwica

2005

0

10

0

0

10

59-63

2820

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

0

0

0

10

 

5276

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

0

0

0

10

 

4652

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

0

0

0

10

 

2772

Oswald

Kamil

Energa KTS Toruń

2000

10

0

0

0

10

 

2814

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

10

0

0

0

10

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA