Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Juniorka za sezon 17/18
Juniorka za sezon 17/18 Drukuj

 

       

Juniorki za sezon 2017/18 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP+MW

Razem

1.

725

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

162

151

164

220

546

2.

723

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

166

168

85

190

524

3.

1903

Gaca

Alicja

ULKS Barcin

2000

90

85

85

100

275

4.

1906

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

2000

85

80

76

100

265

5.

1912

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

80

63

54

0

197

6.

728

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

66

62

0

190

7.

2780

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

39

43

45

94

182

8.

731

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

48

53

39

79

180

9.

2823

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

57

61

57

0

175

10.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

45

55

53

0

153

11.

2783

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

28

32

45

71

148

12.

1911

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

2000

28

32

39

71

142

13.

733

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

28

39

51

0

118

14.

789

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

50

59

0

109

15.

732

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

51

55

0

0

106

16.

4970

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

45

48

0

93

17.

734

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

39

52

0

0

91

18.

6738

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

39

0

0

78

19.

4969

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

32

39

0

71

20.

730

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

0

4

55

0

59

21.

2751

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

55

0

0

0

55

22.

7452

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

53

0

0

0

53

23.

2831

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

50

0

0

0

50

24.

7584

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

0

45

0

0

45

25.

2104

Adamska

Wiktoria

Gwiazda Bydgoszcz

2002

45

0

0

0

45

26.

4973

Dobruchowska

Martyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

0

39

0

39

27.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

0

39

0

0

39

28.

7457

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

39

0

0

0

39

29.

4967

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

0

35

0

35

30-31

7471

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

28

0

0

0

28

 

7456

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

0

0

0

28

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA