Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Żak za sezon 17/18
Żak za sezon 17/18 Drukuj

 

       

Żacy za sezon 2017/18 ( 3 najl. wyn)

         
                     

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP+MW

Razem

1.

2820

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

42

44

43

57

144

2.

2811

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

44

42

44

45

133

3.

4965

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

46

42

39

127

4.

2752

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

35

41

35

39

115

5.

2753

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

25

42

31

34

107

6.

4644

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

32

29

28

34

95

7.

5206

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

30

32

25

0

87

8.

7266

Jilke

Wiktor

Kamionka Kamień Kr.

2007

28

31

27

27

86

9.

5209

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

25

27

30

0

82

10.

3105

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

22

25

22

34

81

11.

2771

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

31

16

22

27

80

12.

3287

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

16

30

22

27

79

13.

4647

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

0

28

33

15

76

14.

2777

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

22

22

16

27

71

15.

9220

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

27

0

16

27

70

16.

9218

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kujawski

2007

29

25

16

15

70

17.

9886

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

22

16

27

65

18.

5208

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

16

16

27

59

19.

9219

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

0

8

16

34

58

20.

3285

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

0

16

22

15

53

21.

6425

Heyka

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

0

22

29

0

51

22.

9227

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

8

16

25

0

49

23.

9672

Kompa-Mróz

Jakub

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

16

16

0

48

24.

7474

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

16

16

0

15

47

25.

7482

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

8

8

8

27

43

26.

9221

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toruń

2007

16

0

8

15

39

27.

4646

Boguń

Łukasz

Kusy Laskowice

2007

8

16

4

15

39

28.

2761

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

8

4

15

39

29.

2774

Zieliński

Sambor

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

16

0

15

35

30.

7582

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

8

8

8

15

31

31.

2791

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

8

4

8

15

31

32.

5923

Bąkowski

Maksym

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

0

8

0

24

33.

10503

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

0

0

8

15

23

34-35

9673

Owedyk

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

22

0

0

0

22

 

2781

Andrzejewski

Seweryn

UKS OSiR Brodnica

2007

22

0

0

0

22

36.

5183

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

0

0

16

0

16

37.

3108

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

4

8

4

0

16

38.

2108

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kujawski

2007

0

4

8

0

12

39.

 

Kmit

Bolesław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

4

0

8

0

12

40.

9036

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

0

8

4

0

12

41.

2812

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

4

8

0

0

12

42-43

3286

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

8

4

0

0

12

 

9884

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

8

4

0

0

12

44.

 

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

0

4

4

0

8

45-46

5184

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

4

0

4

0

8

 

5187

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

4

0

4

0

8

47.

 

Skorupski

Mateusz

LUKS Chełmno

2009

0

8

0

0

8

48-50

5192

Świtała

Bartłomiej

LUKS Rynarzewo

2008

4

4

0

0

8

 

10116

Grobelski

Damian

LUKS Kołaczkowo

2009

4

4

0

0

8

 

 

Marks

Julian

LUKS Chełmno

2008

4

4

0

0

8

51.

4653

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

8

0

0

0

8

52-57

4963

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

0

0

4

0

4

 

9037

Cywiński

Kacper

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

0

0

4

0

4

 

 

Guzowski

Stanisław

Gwiazda Bydgoszcz

2007

0

0

4

0

4

 

 

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

0

0

4

0

4

 

 

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

0

0

4

0

4

 

 

Zielony

Wiktor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

0

0

4

0

4

58-63

 

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

0

4

0

0

4

 

5182

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

0

4

0

0

4

 

5186

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

0

4

0

0

4

 

 

Kerner

Aleksander

Sokół Gniewkowo

2007

0

4

0

0

4

 

 

Radosz

Aleksander

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

0

4

0

0

4

 

 

Skorupski

Paweł

LUKS Chełmno

2007

0

4

0

0

4

64-65

9225

Kapusta

Bartosz

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

4

0

0

0

4

 

 

Jaworski

Adrian

Kusy Laskowice

2007

4

0

0

0

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA