Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień19
miesiąc504
wszystkie327942

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2017/2018 arrow Żaczka za sezon 17/18
Żaczka za sezon 17/18 Drukuj

 

       

     

Żaczki za sezon 2017/18 ( 3 najl. wyn)

         
                     

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP+MW

Razem

1.

735

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

100

83

90

105

295

2.

6741

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

90

90

85

95

275

3.

2748

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

2007

79

77

81

95

255

4.

6742

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

65

52

44

49

166

5.

2779

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toruń

2007

35

43

42

57

142

6.

6744

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

42

42

44

53

139

7.

2450

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

46

44

43

49

139

8.

2818

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

41

34

31

0

106

9.

7477

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

33

32

32

31

97

10.

2458

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

9

16

41

34

91

11.

7476

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

29

29

0

31

89

12.

3284

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

30

27

30

27

87

13.

9403

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

25

30

29

27

86

14.

5270

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

22

27

25

27

79

15.

5193

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

27

16

25

27

79

16.

5181

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

25

25

16

28

78

17.

9362

Bucoń

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

17

22

23

28

73

18.

7473

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

22

22

16

27

71

19.

5185

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

16

27

27

70

20.

4971

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

22

22

0

66

21.

7478

Podjacka

Nedja

Kusy Laskowice

2007

16

25

22

0

63

22.

6438

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

32

31

0

0

63

23.

3103

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

22

16

22

0

60

24.

7485

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

16

16

27

59

25.

9657

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

16

22

16

18

56

26.

5188

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

16

16

8

18

50

27.

5190

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

16

16

16

0

48

28.

7483

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

8

8

8

27

43

29.

10503

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

0

4

16

18

38

30-31

2837

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

0

8

8

18

34

 

10118

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

0

8

8

18

34

32.

6439

Świątkowska

Alicja

Start Lubraniec

2008

16

16

0

0

32

33.

5189

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

8

4

16

0

28

34.

5194

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

4

8

8

0

20

35.

9658

Fidala

Wannesa

ULKS Barcin

2010

8

4

8

0

20

36.

5177

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

8

8

4

0

20

37.

9988

Karczewska

Vannesa

Emdek Bydgoszcz

2009

0

0

16

0

16

38.

7276

Kowalska

Oliwia

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

4

4

0

16

39.

 

Bielec

Luiza

LUKS Chełmno

2008

8

8

0

0

16

40.

5180

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

4

0

8

0

12

41-42

7271

Kałaczyńska

Aniela

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

4

4

0

12

 

7270

Kijek

Marta

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

4

4

0

12

43-44

7275

Kludzikowska

Patrycja

Kamionka Kamień Kraj.

2007

4

8

0

0

12

 

3288

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

4

8

0

0

12

45.

9230

Olszewska

Martyna

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

46-48

9039

Kosch

Weronika

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

0

4

4

0

8

 

2835

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

0

4

4

0

8

 

 

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

0

4

4

0

8

49.

5178

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

4

0

4

0

8

50-52

5179

Błążejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

4

4

0

0

8

 

9660

Ratajczak

Julia

ULKS Barcin

2010

4

4

0

0

8

 

9659

Ostrowska

Julia

ULKS Barcin

2007

4

4

0

0

8

53.

7272

Bukowska

Joanna

Kamionka Kamień Kraj.

2007

8

0

0

0

8

54.

9229

Olszewska

Maja

UKS ZS 64 Osowa Góra

2009

0

0

4

0

4

55-57

 

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

0

4

0

0

4

 

 

Ratajczak

Zofia

ULKS Barcin

2011

0

4

0

0

4

 

 

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

0

4

0

0

4

58.

 

Knels

Julia

LUKS Chełmno

2007

4

0

0

0

4

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA