Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 18/19 Drukuj

 

       

I WTK Kadetów 2018/19

   
   

9.09.2018 Chełmno

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

60

awans do I Grand Prix

2.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

2006

57

 

3.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

54

 

4.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

52

 

5.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

50

 

6.

6685

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

48

 

7.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

46

 

8.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

44

 

9-10

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

41

 

 

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

41

 

11-12

1799

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

38

 

 

6282

Kubiak

Mikołaj

LUKS Kołaczkowo

2006

38

 

13-16

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

 

 

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

33

 

 

6280

Januszewski

Bartosz

LUKS Kołaczkowo

2005

33

 

 

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

 

17-24

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

 

 

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

24

 

 

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

24

 

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

 

 

5221

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

24

 

 

1801

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

24

 

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

24

 

 

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

24

 

25-32

4486

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

13

 

 

6684

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

 

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

 

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

4694

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

6972

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

13

 

 

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

13

 

 

7527

Jilke

Wiktor

Krajna Sępólno

2007

13

 

33-38

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

9

 

 

5191

Ladwiniec

Julian

Kusy Laskowice

2004

9

 

 

 

Malinowski

Jakub

Niestowarzyszony

2006

9

 

 

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

 

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

 

 

6287

Szymański

Filip

LUKS Kołaczkowo

2006

9

 
               
 

Kamil Mankowski - ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie -rzucanie rakietką w płotki

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA