Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow I WTK Kadetek
I WTK Kadetek 18/19 Drukuj

 

      

I WTK Kadetek 2018/19

   
   

9.09.2018 Chełmno

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

 

1.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

60

awans do I Grand Prix

2.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

57

 

3.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

54

 

4.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

52

 

5.

7811

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

50

 

6.

1800

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

48

 

7.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

46

 

8.

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

44

 

9.

5211

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

42

 

10.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

40

 

11-12

7821

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

38

 

 

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

38

 

13-16

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

33

 

 

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

33

 

 

5202

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

33

 

 

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/UZTS Barcin

2006

33

 

17-20

5208

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

27

 

 

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

27

 

 

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

27

 

 

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

27

 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA