Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień116
miesiąc320
wszystkie329165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 18/19 Drukuj

 

       

I WTK Seniorów 2018/19

   
   

23.09.2018 Grudziądz

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

90

awans do I Grand Prix

2.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

85

 

3.

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

81

 

4.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

 

5.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

74

 

6.

6780

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

72

 

7.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

70

 

8.

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

68

 

9.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

65

 

10.

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

63

 

11-12

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

60

 

 

144

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

60

 

13-16

1556

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

 

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

53

 

 

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

53

 

 

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

 

17-24

6275

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

 

 

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

 

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

 

 

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

40

 

 

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

 

 

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

40

 

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

 

 

6278

Nadrowski

Robert

LUKS Kołaczkowo

75

40

 

25-32

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

 

 

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

25

 

 

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

 

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

 

1575

Maruszak

Piotr

LUKS Chełmno

95

25

 

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

 

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

 

 

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

 

 

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

21

 
               
 

zawodnik: Kulczycki Alan otrzymuje średnią punktów

     
   

za 3 ostatnie turnieje w sez. 2017/18 - udział w I Grand Prix Młodzików

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA