Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj23
tydzień108
miesiąc432
wszystkie327870

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Kadetki po I WTK
Kadetki po I WTK 18/19 Drukuj

 

       

Kadetki po I WTK 2018/19

 
             

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Po I

1.

7811

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

140

2.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

117

3.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

102

4.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

74

5.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

74

6.

5225

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

68

7.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

8.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

55

9.

1800

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

51

10.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

49

11.

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

47

12.

5211

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

42

13.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

41

14.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

40

15.

7821

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

38

16-17

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

36

 

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/UZTS Barcin

2006

36

18-19

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

33

 

5202

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

33

20-23

5208

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

27

21.

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

27

22.

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

27

23.

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

27

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA