Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzie109
miesi帷433
wszystkie327871

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow M這dziczki po I WTK
M這dziczki po I WTK 18/19 Drukuj

 

       

M這dziczki po I WTK 2018/19

 
             

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

99

2.

7811

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

91

3.

507

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

77

4.

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toru

2006

62

5-6

5225

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

59

 

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

59

7.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

47

8.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

44

9.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

44

10.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

40

11.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

38

12.

7821

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

36

13.

3640

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toru

2007

35

14.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/UZTS Barcin

2006

34

15-16

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

31

 

6284

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

31

17-20

5224

Krzy磬owska

Agata

Krajna S瘼ólno

2008

28

 

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

28

 

6279

Buco

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

28

 

6399

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

28

21-28

5208

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

20

 

5215

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

20

 

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2007

20

 

1278

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR/UZTS Barcin

2010

20

 

5194

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

20

 

5364

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

20

 

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

20

 

5239

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

20

29-36

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

11

 

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

11

 

5223

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

11

 

5238

Krzy磬owska

Nadia

Krajna S瘼ólno

2011

11

 

1571

Hawe趾o

Nadia

LUKS Che軛no

2008

11

 

6777

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

11

 

6776

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

11

 

6779

Jagodzi雟ka

Magdalena

LUKS Che軛no

2010

11

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA