Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 18/19 Drukuj

 

       

Seniorzy po I WTK 2018/19

 
             

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

124

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

 

2.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

300

3.

116

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

250

4.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

250

5.

115

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

220

6.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

160

7.

143

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

125

8.

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

86

9.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

10.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

74

11.

6780

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

72

12.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

70

13.

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

68

14.

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

15.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

65

16.

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

63

17.

144

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

60

18-21

1556

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

53

 

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

53

 

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

22-29

6275

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

 

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

 

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

40

 

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

 

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

40

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

 

6278

Nadrowski

Robert

LUKS Kołaczkowo

75

40

30.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

32

31-38

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

 

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

25

 

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

1575

Maruszak

Piotr

LUKS Chełmno

95

25

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

 

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA