Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień115
miesiąc319
wszystkie329164

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Żak po I WTK
Żak po I WTK 18/19 Drukuj

 

       

             

Żacy po I WTK 1918/19

 
             

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

68

2.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

63

3.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

54

4.

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

46

5.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

44

6.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

43

7.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

41

8.

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

33

9.

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

32

10.

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

32

11.

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

12.

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

29

13.

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

28

14.

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

27

15-16

2301

Stasiak

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2009

25

 

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

25

17-20

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

22

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

22

 

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

21-28

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

3629

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

16

 

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

6401

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

 

6778

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

 

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

16

 

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

 

4700

Koziński

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

29-36

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

9610

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

8

 

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

8

 

9258

Świtała

Bartłomiej

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

9248

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

8

 

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

8

37-42

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

9374

Wyrosławski

Igor

LUKS Chełmno

2009

5

 

7602

Bartnicki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

5

 

5192

Kołtonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

5

 

7812

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

5

 

6400

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA