Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień117
miesiąc321
wszystkie329166

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Żaczka po I WTK
Żaczka po I WTK 18/19 Drukuj

 

       

     

Żaczki po I WTK 2018/19

   
             

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

61

2.

6284

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

48

3.

6285

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

46

4.

6279

Bucoń

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

44

5.

5224

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

43

6.

5205

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

41

7.

1278

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

33

8.

9247

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

32

9.

5215

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

30

10.

9251

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

30

11.

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

28

12.

6399

Słupska

Malwina

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

27

13.

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

25

14.

3666

Śliwicka

Weronika

Energa KTS Toruń

2008

25

15.

5213

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

23

16-18

7607

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

22

 

5223

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

22

 

6776

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

22

19-26

9259

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

16

 

5198

Boguń

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

16

 

2295

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

16

 

5239

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

16

 

9255

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

9260

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

16

 

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

16

 

5238

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

16

27-34

9254

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

9256

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

8

 

9243

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

9246

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

5217

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

8

 

9244

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

6777

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

8

35-37

9245

Błążejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

6779

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

5

 

 

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA