Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień40
miesiąc291
wszystkie328446

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 18/19 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów18/19

   
   

28.10.2018  Laskowice

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

60

awans do II Grand Prix

2.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

57

 

3.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

54

 

4.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

52

 

5.

6685

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

 

6.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

48

 

7.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

44

 

8.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

42

 

9-10

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

41

 

 

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

41

 

11-12

1788

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

38

 

 

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

38

 

13-16

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

 

 

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

 

 

4486

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

33

 

 

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

 

17-24

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

24

 

 

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

24

 

 

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

24

 

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

24

 

 

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

 

 

7527

Jilke

Wiktor

Krajna Sępólno

2007

24

 

 

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

24

 

 

6974

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

24

 

25-32

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

13

 

 

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

13

 

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

13

 

 

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

13

 

 

2291

Krysiński

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2007

13

 

 

7605

Dzierżanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

13

 

 

7787

Byczyński

Marcin

BOSIR ULKS Barcin

2004

13

 

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

33-36

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

 

 

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

9

 

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

9

 

 

4696

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

9

 
               
 

zaw. Bielunkiewicz Filip ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole w meczu z Mańkowskim Kamilem

               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA