Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzie159
miesi帷336
wszystkie333319

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow II WTK M這dziczek
II WTK M這dziczek 18/19 Drukuj

 

       

II WTK M這dziczek 2018/19

   
 

7.10.2018 Gniewkowo

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

 

1.

5225

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

50

awans do II Grand Prix

2.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

47

 

3.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

44

 

4.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

42

 

5.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR ULKS Barcin

2006

40

 

6.

7821

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

39

 

7.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

38

 

8.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR ULKS Barcin

2006

36

 

9.

3640

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toru

2007

35

 

10.

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

34

 

11-12

6284

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

31

 

 

6279

Buco

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

31

 

13-16

1282

Papiernik

Laura

BOSiR ULKS Barcin

2006

28

 

 

6399

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

28

 

 

5364

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

28

 

 

9251

Kujawa

Katarzyna

UKS Rynarzewo

2009

28

 

17-24

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

20

 

 

5215

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

20

 

 

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2007

20

 

 

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

20

 

 

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

20

 

 

5238

Krzy磬owska

Agata

Krajna S瘼ólno

2008

20

 

 

5203

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

20

 

 

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

20

 

25-29

5223

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

11

 

 

2295

Gu幢ecka

Katja

IKTS Note Inowroc豉w

2010

11

 

 

1277

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

11

 

 

5213

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

11

 

 

9247

Czajkowska

Martyna

UKS Rynarzewo

2008

11

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz