Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień116
miesiąc320
wszystkie329165

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 18/19 Drukuj

 

       

               

II WTK Żaków 1918/19

   
   

11.11.2018 Gniewkowo

         
               

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

40

awans do II Grand Prix

2.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

37

 

3.

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

35

 

4.

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

33

 

5.

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

32

 

6.

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

31

 

7.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

30

 

8.

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

29

 

9-10

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

27

 

 

8914

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2008

27

 

11-12

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

25

 

 

6400

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

25

 

13-16

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

22

 

 

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

 

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

 

 

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

22

 

17-24

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

16

 

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

16

 

 

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

16

 

 

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

16

 

 

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

1801

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

16

 

 

6471

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

16

 

25-32

6401

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

8

 

 

6778

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

8

 

 

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

8

 

 

4700

Koziński

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

8

 

 

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

 

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

 

9430

Kaczmarek

Witold

Gotyk Toruń

2008

8

 

33-36

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

5

 

 

5192

Kołtonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

5

 

 

7812

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

5

 

 

8908

Radosz

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

5

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA