Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj22
tydzień158
miesiąc476
wszystkie335497

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow II WTK Żaczek
II WTK Żaczek 18/19 Drukuj

 

       

     

II WTK Żaczek 2018/19

     
   

11.11.2018 Gniewkowo

       
               

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

40

awans do II Grand Prix

2.

9247

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

37

 

3.

6279

Bucoń

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

35

 

4.

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

33

 

5.

5224

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

32

 

6.

6399

Słupska

Malwina

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

31

 

7.

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

30

 

8.

9251

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

29

 

9.

1278

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

28

 

10.

2295

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

27

 

11-12

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

25

 

 

6408

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

25

 

13-16

5213

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

22

 

 

6776

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

22

 

 

9259

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

22

 

 

5239

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

22

 

17-24

5215

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

16

 

 

3666

Śliwicka

Weronika

Energa KTS Toruń

2008

16

 

 

9255

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

5238

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

16

 

 

9254

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

16

 

 

9256

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

9246

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

25-32

5223

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

8

 

 

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

8

 

 

9243

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

 

5217

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

8

 

 

9245

Błążejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

 

5195

Szymaniak

Nicol

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

1279

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

8

 

 

1797

Seichter

Alicja

Gotyk Toruń

2009

8

 

33-36

9244

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

 

6777

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

5

 

 

6779

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

5

 

 

1297

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

5

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz