Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzień159
miesiąc477
wszystkie335498

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

Kadeci po II WTK 18/19

     
                 

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Unia Grudziądz

2006

106

121

227

2.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

86

96

182

3.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

74

68

142

4.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

2006

76

65

141

5.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

63

112

6.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

54

57

111

7.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

53

57

110

8.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

55

55

110

9.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

48

50

98

10.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

47

44

91

11.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

41

48

89

12.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

41

45

86

13.

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

33

41

74

14.

1788

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

27

41

68

15.

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

33

66

16.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

24

41

65

17.

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

38

62

18.

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

24

33

57

19.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

24

57

20.

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

24

24

48

21.

4486

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

13

33

46

22-23

1799

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

38

 

38

 

6282

Kubiak

Mikołaj

LUKS Kołaczkowo

2006

38

 

38

24-27

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

24

37

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

24

37

 

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

13

24

37

 

7527

Jilke

Wiktor

Krajna Sępólno

2007

13

24

37

28.

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

13

37

29.

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

33

33

30.

6280

Januszewski

Bartosz

LUKS Kołaczkowo

2005

33

 

33

31-32

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

 

24

24

 

6974

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

 

24

24

33-34

5221

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

24

 

24

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

24

 

24

35-36

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

9

13

22

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

13

22

37.

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

9

18

38-42

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

13

13

 

2291

Krysiński

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2007

 

13

13

 

7605

Dzierżanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

13

13

 

7787

Byczyński

Marcin

BOSIR ULKS Barcin

2004

 

13

13

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

 

13

13

43-45

6684

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

13

 

4694

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

13

 

6972

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

13

 

13

46-48

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

9

9

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

9

9

 

4696

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

 

9

9

49-51

5191

Ladwiniec

Julian

Kusy Laskowice

2004

9

 

9

 

8912

Malinowski

Jakub

Niestowarzyszony

2006

9

 

9

 

6287

Szymański

Filip

LUKS Kołaczkowo

2006

9

 

9

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz