Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzie27
miesi帷329
wszystkie333984

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow M這dzicy po II WTK
M這dzicy po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

M這dzicy po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudzi康z

2006

120

130

250

2.

1790

ㄆkaszewski

Miko豉j

Gotyk Toru

2006

69

81

150

3.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

59

62

121

4.

6282

Kubiak

Miko豉j

UKS Ko豉czkowo

2006

62

56

118

5.

1566

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

54

59

113

6.

6286

Ma貫cki

Patryk

UKS Ko豉czkowo

2006

54

59

113

7.

1788

Afryka雟ki

Bartosz

Gotyk Toru

2006

56

56

112

8.

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

47

40

87

9.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

44

42

86

10.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

40

41

81

11.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

42

38

80

12.

3660

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

39

30

69

13.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

34

33

67

14.

4934

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

28

34

62

15.

4932

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

31

31

62

16.

3659

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

31

30

61

17.

5221

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

36

22

58

18.

4936

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

20

34

54

19.

4935

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

20

28

48

20-21

4484

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

28

20

48

 

4483

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

28

20

48

22.

7527

Jilke

Wiktor

Krajna S瘼ólno

2007

20

22

42

23-25

4691

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

20

20

40

 

3651

Latowski

Leszak

Energa KTS Toru

2007

20

20

40

 

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

20

20

40

26.

6287

Szyma雟ki

Filip

UKS Ko豉czkowo

2006

34

 

34

27.

4694

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

11

20

31

28.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toru

2010

 

28

28

29.

7606

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

28

 

28

30.

3741

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

20

6

26

31-34

3639

Heyka

Antoni

Energa KTS Toru

2007

11

11

22

 

1802

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

11

11

22

 

3744

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

11

22

 

6692

Muzal

Konrad

Olimpia Grudzi康z

2006

11

11

22

35.

2301

Stasiak

Jakub

IKTS Note Inowroc豉w

2009

20

 

20

36-39

1570

Hawe趾o

Wiktor

LUKS Che軛no

2007

6

11

17

 

3627

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

6

11

17

 

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

6

11

17

 

6400

Pakowski

Filip

安iecki KTS

2008

6

11

17

40.

3743

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

11

6

17

41-45

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

6

6

12

 

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

6

6

12

 

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Note Inowroc豉w

2009

6

6

12

 

6471

Dahm

Alan

Sokó Gniewkowo

2009

6

6

12

 

4491

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

6

6

12

46-47

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

11

 

11

 

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

11

 

11

48-56

3614

McGowan

John

Energa KTS Toru

2007

 

6

6

 

6680

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

 

6

6

 

6681

Czeka豉

Marek

Olimpia Grudzi康z

2006

 

6

6

 

8910

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

 

6

6

 

8914

Nie鄉ia貫k

Aleksander

UKS Osowa Góra

2008

 

6

6

 

8917

Sakowski

Micha

UKS Osowa Góra

2007

 

6

6

 

2292

Waszak

Adam

IKTS Note Inowroc豉w

2007

 

6

6

 

4701

Guzowski

Stanis豉w

Gwiazda Bydgoszcz

2007

 

6

6

 

4700

Kozi雟ki

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2010

 

6

6

57-62

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

6

 

6

 

4702

痂uda

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2007

6

 

6

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

6

 

6

 

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

6

 

6

 

6778

Hawe趾o

Kacper

LUKS Che軛no

2010

6

 

6

 

6401

Pakowski

Igor

安iecki KTS

2010

6

 

6

63-67

3618

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toru

2006

 

5

5

 

3645

Kostulski

Jan

Energa KTS Toru

2006

 

5

5

 

3624

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

 

5

5

 

5210

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

 

5

5

 

2291

Krysi雟ki

Franciszek

IKTS Note Inowroc豉w

2007

 

5

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz