Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzie58
miesi帷512
wszystkie336211

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow M這dziczki po II WTK
M這dziczki po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

M這dziczki po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

7811

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

91

110

201

2.

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toru

2007

99

87

186

3.

5225

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

59

99

158

4.

507

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

77

73

150

5.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

59

81

140

6.

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toru

2006

62

62

124

7.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toru

2006

44

56

100

8.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

44

52

96

9.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR ULKS Barcin

2006

47

38

85

10.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

38

44

82

11.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR ULKS Barcin

2006

40

42

82

12.

7821

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

36

41

77

13.

3640

Jaworska

Zofia

Energa KTS Toru

2007

35

37

72

14.

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

28

36

64

15.

6284

璕owska

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

31

33

64

16.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR ULKS Barcin

2006

34

30

64

17.

6279

Buco

Maja

LUKS Ko豉czkowo

2008

28

33

61

18.

6399

S逝pska

Malwina

安iecki KTS

2008

28

28

56

19.

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

31

22

53

20.

5364

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

2007

20

28

48

21.

5224

Krzy磬owska

Agata

Krajna S瘼ólno

2008

28

20

48

22.

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

20

22

42

23-24

5215

Wi郾iewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

20

20

40

 

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2007

20

20

40

25.

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

11

20

31

26.

9251

Kujawa

Katarzyna

UKS Rynarzewo

2009

 

28

28

27.

5223

Knapik

Marta

Krajna S瘼ólno

2009

11

11

22

28-29

5203

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

 

20

20

 

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

 

20

20

30-33

5208

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

20

 

20

 

1278

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

20

 

20

 

5194

Sawala

Dominika

Kusy Laskowice

2009

20

 

20

 

5239

Nowak

Zofia

Krajna S瘼ólno

2010

20

 

20

34-37

2295

Gu幢ecka

Katja

IKTS Note Inowroc豉w

2010

 

11

11

 

1277

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

 

11

11

 

5213

安ierczy雟ka

Agata

Kusy Laskowice

2008

 

11

11

 

9247

Czajkowska

Martyna

UKS Rynarzewo

2008

 

11

11

38-43

5238

Krzy磬owska

Nadia

Krajna S瘼ólno

2011

11

 

11

 

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

11

 

11

 

1571

Hawe趾o

Nadia

LUKS Che軛no

2008

11

 

11

 

6777

Hawe趾o

Marta

LUKS Che軛no

2011

11

 

11

 

6776

Hawe趾o

Sara

LUKS Che軛no

2009

11

 

11

 

6779

Jagodzi雟ka

Magdalena

LUKS Che軛no

2010

11

 

11

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz