Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień48
miesiąc483
wszystkie332768

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

Seniorzy po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

124

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

 

 

 

2.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

300

205

505

3.

116

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

250

250

500

4.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

250

220

470

5.

115

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

220

250

470

6.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

160

180

340

7.

143

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

125

160

285

8.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

65

85

150

9.

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

81

146

10.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

70

72

142

11.

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

68

40

108

12.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

53

106

13.

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

63

40

103

14-15

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

60

100

 

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

40

60

100

16.

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

70

95

17-18

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

53

93

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

53

93

19-20

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

53

40

93

 

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

53

40

93

21.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

74

18

92

22.

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

86

 

86

23.

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

40

80

24.

1212

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

 

77

77

25.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

 

77

26.

6780

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

72

 

72

27.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

4

 

68

68

28.

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

 

65

65

29.

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

25

40

65

30.

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

40

65

31.

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

40

25

65

32.

119

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

 

63

63

33.

144

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

60

 

60

34.

5811

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

 

53

53

35.

1556

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

53

36.

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

25

50

37.

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

25

50

38.

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

25

50

39.

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

25

50

40.

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

1

 

40

40

41.

6275

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

 

40

42.

6278

Nadrowski

Robert

LUKS Kołaczkowo

75

40

 

40

43.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

32

 

32

44.

145

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

 

25

25

45.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

 

25

25

46.

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

 

25

25

47.

1575

Maruszak

Piotr

LUKS Chełmno

95

25

 

25

48.

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

 

25

49.

1563

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

 

18

18

50.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

 

18

18

51.

4541

Klarkowski

Cyprian

Energa KTS Toruń

99

 

18

18

52.

8800

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

 

18

18

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz