Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień40
miesiąc291
wszystkie328446

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

Juniorzy po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

230

 

230

2.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

210

 

210

3.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

2004

74

59

133

4.

1796

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

2001

70

62

132

5.

1791

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

63

66

129

6.

1793

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

57

70

127

7.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

59

57

116

8.

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

62

49

111

9.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

53

110

10.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

51

55

106

11.

5226

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

53

45

98

12.

7815

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

43

51

94

13.

6685

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

49

45

94

14.

4485

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

45

39

84

15.

5227

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

32

49

81

16.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

39

78

17.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

45

28

73

18.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

39

67

19.

3652

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

39

28

67

20.

7824

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

32

28

60

21.

1789

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

20

39

59

22-23

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

28

28

56

 

6969

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

56

24.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

39

16

55

25.

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

32

16

48

26-27

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

10

28

38

 

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

28

38

28-31

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

16

16

32

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

16

32

 

4693

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2002

16

16

32

 

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

16

32

32.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

13

29

33.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

 

28

28

34-35

4250

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

 

28

 

1788

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

 

28

36.

4695

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

16

26

37-38

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

10

26

 

5803

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

16

10

26

39-40

4482

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

20

 

9198

Glaner

Wojciech

Krajna Sępólno

2001

10

10

20

41.

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

 

16

16

42.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

5

15

43-47

7810

Grodzki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

 

10

10

 

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

10

10

 

2302

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

10

10

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

 

10

10

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

 

10

10

48-54

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

 

10

 

1799

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

10

 

10

 

7787

Byczyński

Marcin

BOSiR/ULKS Barcin

2004

10

 

10

 

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

10

 

10

 

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

10

 

10

 

5806

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

10

 

10

 

4704

Malicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2002

10

 

10

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA