Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

Juniorki po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

472

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

153

 

153

2.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

127

 

127

3.

1280

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

90

 

90

4.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

62

125

5.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

53

70

123

6.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

66

57

123

7.

5225

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

61

59

120

8.

7811

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

70

50

120

9.

1792

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

55

55

110

10.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

48

53

101

11.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

55

45

100

12.

3658

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

39

51

90

13.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

49

39

88

14.

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

2007

39

48

87

15.

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

39

45

84

16.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

39

71

17.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

4

66

70

18.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

39

20

59

19.

478

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

45

 

45

20.

7821

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

 

39

39

21.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

 

32

22-24

2294

Grzegorek

Marta

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

28

 

2299

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

28

 

8847

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

28

 

28

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA