Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień48
miesiąc483
wszystkie332768

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 18/19 Drukuj

 

       

Juniorki po II WTK 2018/19

     
                 

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

472

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

153

168

321

2.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

127

90

217

3.

1280

Łącka

Julia

ULKS Barcin

2003

90

85

175

4.

7811

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

70

80

150

5.

5225

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

61

80

141

6.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

53

76

129

7.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

66

129

8.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

66

57

123

9.

1792

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

55

59

114

10.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

55

49

104

11.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

48

53

101

12.

3658

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

39

55

94

13.

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

2007

39

52

91

14.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

49

39

88

15.

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

39

45

84

16.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

4

70

74

17.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

39

71

18.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

39

20

59

19.

478

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

45

 

45

20.

7821

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

 

39

39

21.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

 

32

22-24

2294

Grzegorek

Marta

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

28

 

2299

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

28

 

8847

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

28

 

28

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz