Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj14
wczoraj22
tydzień59
miesiąc516
wszystkie330059

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 18/19 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów 2018/19

   
   

13.01.2019 Grudziądz

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

60

Awans do III Grand Prix

2.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

2006

57

 

3.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

54

 

4.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

52

 

5.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

 

6.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

48

 

7.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

46

 

8.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

44

 

9.

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

42

 

10.

1788

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

40

 

11-12

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

38

 

 

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

38

 

13-16

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

 

 

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

33

 

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

 

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

33

 

17-24

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

 

 

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

24

 

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

 

 

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

 

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

 

 

7606

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

 

 

7604

Dąbrowski

Adrian

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

24

 

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

24

 

 

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

33

 

 

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

29

 

 

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

19

 
               
 

zaw. Aderjahn Nikodem, Szymczak Wojciech, Jesse Mateusz otrzymują średnią z ostatnich 2 WTK-

 

  udział w II Grand Prix Żaków

         

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz
AGA