Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 18/19 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów 2018/19

   
   

13.01.2019 Grudziądz

         
               

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

60

Awans do III Grand Prix

2.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

2006

57

 

3.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

54

 

4.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

52

 

5.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

50

 

6.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

48

 

7.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

46

 

8.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

44

 

9.

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

42

 

10.

1788

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

40

 

11-12

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

38

 

 

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

38

 

13-16

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

 

 

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

33

 

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

 

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

33

 

17-24

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

 

 

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

24

 

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

 

 

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

 

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

 

 

7606

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

24

 

 

7604

Dąbrowski

Adrian

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

24

 

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

24

 

 

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

33

 

 

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

29

 

 

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

19

 
               
 

zaw. Aderjahn Nikodem, Szymczak Wojciech, Jesse Mateusz otrzymują średnią z ostatnich 2 WTK-

 

  udział w II Grand Prix Żaków

         

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz