Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj23
tydzie83
miesi帷472
wszystkie331367

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 18/19 Drukuj

 

       

III WTK M這dzików 2018/19

   
   

10.02.2019 Laskowice

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

1566

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

50

awans do III Grand Prix

2.

6286

Ma貫cki

Patryk

LUKS Ko豉czkowo

2006

47

 

3.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

44

 

4.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

42

 

5.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Note Inowroc豉w

2009

40

 

6.

3660

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

39

 

7.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

38

 

8.

4935

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

36

 

9-10

3659

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

34

 

 

4936

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

34

 

11-12

4934

Krzewi雟ki

Miko豉j

LZS Jastrz瑿ie

2006

31

 

 

4483

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

31

 

13-16

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

28

 

 

5221

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

28

 

 

4484

Bia趾a

Marcin

Sokó Gniewkowo

2006

28

 

 

4691

K瘰ik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

28

 

17-24

4932

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

20

 

 

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

20

 

 

4694

Karolkiewicz

Bart這miej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

20

 

 

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

20

 

 

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

20

 

 

3624

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

20

 

 

9342

Babi雟ki

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

20

 

 

3637

Grabowski

Ksawery

Energa KTS Toru

2007

20

 

25-32

7606

υpacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

11

 
 

1802

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

11

 
 

3744

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

 
 

3627

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

11

 
 

3743

O這wnia

Marcjan

UKS TOP Solec Kuj.

2006

11

 
 

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Note Inowroc豉w

2009

11

 
 

10560

痂udzi雟ki

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

11

 
 

3617

Wi郾iewski

Antoni

Energa KTS Toru

2007

11

 

33-48

7527

Jilke

Wiktor

Krajna S瘼ólno

2007

6

 

 

3651

Latowski

Leszak

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

3741

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

6

 

 

3639

Heyka

Antoni

Energa KTS Toru

2007

6

 

 

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

4491

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

6

 

 

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

6

 

 

8910

Garstka

Bart這miej

UKS Osowa Góra

2007

6

 

 

8914

Nie鄉ia貫k

Aleksander

UKS Osowa Góra

2008

6

 

 

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

6

 

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

6

 

 

3618

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toru

2006

6

 

 

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kuj.

2009

6

 

 

10242

Chmara

Filip

UKS TOP Solec Kuj.

2007

6

 

 

10346

Pieszak

Stanis豉w

Energa KTS Toru

2008

6

 

 

10347

Pieszak

Adam

Energa KTS Toru

2010

6

 

49-62

6400

Pakowski

Filip

安iecki KTS

2008

4

 

 

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

4

 

 

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

4

 

 

6401

Pakowski

Igor

安iecki KTS

2010

4

 

 

3645

Kostulski

Jan

Energa KTS Toru

2006

4

 

 

5210

Smuczy雟ki

Karol

Kusy Laskowice

2006

4

 

 

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Orze Rynarzewo

2009

4

 

 

9253

ㄆkaszewski

Pawe

LUKS Orze Rynarzewo

2009

4

 

 

10478

Krawczyk

Kamil

IKTS Note Inowroc豉w

2007

4

 

 

5199

Bogu

ㄆkasz

Kusy Laskowice

2007

4

 

 

5192

Koltonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

4

 

 

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

4

 

 

3615

Charzy雟ki

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

4

 

 

10341

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

4

 
       

 

     

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz