Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień82
miesiąc471
wszystkie331366

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

 

Skrzaci po III WTK 2018/19

         
                 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

40

40

40

120

2.

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

37

37

37

111

3.

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

35

35

32

102

4.

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

33

33

35

101

5.

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

28

31

33

92

6.

Pakowski

Igor

Świecki KTS

2010

30

32

30

92

7.

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

31

27

29

87

8.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

32

30

 

62

9.

Zielony

Wiktor

Świecki KTS

2010

 

29

31

60

10.

Hołda

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2011

29

25

 

54

11.

Paluszak

Jan

Gwiazda Bydgoszcz

2010

26

24

 

50

12.

Wróblewski

Jędrzej

UKS Osowa Góra

2010

27

23

 

50

13.

Smętek

Oliwier

EMDEK Bydgoszcz

2011

 

28

 

28

14-17

Bartnik

Marcel

Świecki KTS

2011

 

 

26

26

 

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

 

 

26

26

 

Filipiak

Michał

Energa KTS Toruń

2010

 

 

26

26

 

Drążkowski

Eryk

Energa KTS Toruń

2010

 

 

26

26

18.

Pieszak

Adam

Energa KTS Toruń

2010

 

26

 

26

19-20

Szymański

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

 

 

23

23

 

Słodki

Hubert

Tytan 65 Bydgoszcz

2011

 

 

23

23

21.

Kowal

Marcel

UKS Osowa Góra

2010

 

22

 

22

22-23

Wilkowski

Marcel

UKS Osowa Góra

2011

 

 

21

21

 

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

 

 

21

21

24.

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

 

 

20

20

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz