Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień38
miesiąc439
wszystkie334770

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

Kadeci po III WTK 2018/19

       
                   

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Unia Grudziądz

2006

106

121

140

367

2.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

86

96

106

288

3.

1798

Staszczyk

Konrad

KS Gotyk Toruń

2004

74

68

76

218

4.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

2006

76

65

70

211

5.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

55

55

54

164

6.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

54

57

52

163

7.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

53

57

51

161

8.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

41

48

65

154

9.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Unia Grudziądz

2004

48

50

50

148

10.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

41

45

49

135

11.

6286

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

33

41

42

116

12.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

49

63

3

115

13.

1788

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

27

41

43

111

14.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

24

41

33

98

15.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

47

44

 

91

16.

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

24

33

33

90

17.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

33

24

29

86

18.

6973

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

24

24

33

81

19.

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

24

38

75

20.

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

33

38

71

21.

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

13

33

70

22.

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

33

 

66

23.

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

24

38

 

62

24.

4483

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

13

24

24

61

25.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

24

19

56

26.

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Unia Grudziądz

2004

 

13

33

46

27-28

5201

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

9

13

24

46

 

6694

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

13

24

46

29.

4486

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

13

33

 

46

30.

6686

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

9

24

42

31-32

1799

Wołodźko

Filip

KS Gotyk Toruń

2004

38

 

 

38

 

6282

Kubiak

Mikołaj

LUKS Kołaczkowo

2006

38

 

 

38

33.

7527

Jilke

Wiktor

Krajna Sępólno

2007

13

24

 

37

34.

7603

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

9

24

33

35.

6280

Januszewski

Bartosz

LUKS Kołaczkowo

2005

33

 

 

33

36-37

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

 

24

 

24

 

6974

Szeląg

Oliwer

Piast Kruszwica

2005

 

24

 

24

38-39

5221

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

24

 

 

24

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

24

 

 

24

40-42

7606

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

 

24

24

 

7604

Dąbrowski

Adrian

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

 

24

24

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

 

 

24

24

43-46

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

 

13

 

13

 

2291

Krysiński

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2007

 

13

 

13

 

7605

Dzierżanowski

Konrad

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

 

13

 

13

 

7787

Byczyński

Marcin

BOSIR ULKS Barcin

2004

 

13

 

13

47-49

6684

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Unia Grudziądz

2004

13

 

 

13

 

4694

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

13

49.

6972

Panfil

Miłosz

Piast Kruszwica

2005

13

 

 

13

50-51

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

9

 

9

 

4696

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

 

9

 

9

52-54

5191

Ladwiniec

Julian

Kusy Laskowice

2004

9

 

 

9

 

8912

Malinowski

Jakub

Niestowarzyszony

2006

9

 

 

9

 

6287

Szymański

Filip

LUKS Kołaczkowo

2006

9

 

 

9

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz