Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień60
miesiąc517
wszystkie330060

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

Kadetki po III WTK 2018/19

       
                   

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

 I

II

III

Razem

1.

7811

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

140

70

 

210

2.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

102

102

 

204

3.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

117

76

 

193

4.

5225

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

68

76

 

144

5.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

74

70

 

144

6.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

74

68

 

142

7.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

65

57

185

8.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

49

55

60

164

9.

1800

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

51

51

54

156

10.

1792

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

47

54

52

153

11.

5211

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

42

57

50

149

12.

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

33

38

48

119

13.

5214

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

27

33

46

106

14.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

55

50

 

105

15.

5209

Siewierska

Lena

Kusy Laskowice

2006

27

33

44

104

16.

7821

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

38

44

 

82

17.

5207

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

40

42

 

82

18-19

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

36

40

 

76

 

5202

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

33

 

42

75

20.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/UZTS Barcin

2006

36

38

 

74

21-22

5203

Kawecka

Maja

Kusy Laskowice

2007

 

33

40

73

 

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/UZTS Barcin

2006

41

 

 

41

23.

1281

Wachowska

Sara

BOSiR/UZTS Barcin

2004

 

33

 

33

24.

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

 

30

 

30

25-26

5208

Sawala

Adrianna

Kusy Laskowice

2006

27

 

 

27

 

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

27

 

 

27

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz
AGA