Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

Juniorzy po III WTK 2018/19

       
                   

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

230

230

 

460

2.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

210

230

 

440

3.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

2004

74

74

80

228

4.

1791

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

63

76

63

202

5.

1793

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

57

74

70

201

6.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

59

61

74

194

7.

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

62

49

57

168

8.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

53

55

165

9.

5226

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

53

49

49

151

10.

7815

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

43

51

53

147

11.

1796

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

2001

70

66

 

136

12.

4485

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

45

39

51

135

13.

5227

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

32

49

45

126

14.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

43

39

121

15.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

45

28

39

112

16.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

39

39

106

17.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

51

55

 

106

18.

6969

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

49

105

19.

7824

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

32

32

32

96

20.

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

28

28

39

95

21.

1789

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

20

43

32

95

22.

3652

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

39

28

28

95

23.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

49

45

 

94

24.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

39

16

32

87

25.

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

32

20

32

84

26.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

10

28

45

83

27.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

28

28

66

28-29

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

16

16

28

60

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

16

28

60

30.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

13

16

45

31.

1788

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

 

16

44

32.

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

10

16

42

33.

4693

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2002

16

16

10

42

34.

4482

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

16

36

35.

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

16

 

32

36.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

5

16

31

37.

9198

Glaner

Wojciech

Krajna Sępólno

2001

10

10

10

30

38.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

 

28

 

28

39.

4250

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

 

 

28

40.

2302

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

10

16

26

41.

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

 

16

26

42.

4695

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

16

 

26

43.

5803

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

16

10

 

26

44.

7810

Grodzki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

 

10

10

20

45-48

7787

Byczyński

Marcin

BOSiR/ULKS Barcin

2004

10

 

10

20

 

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

10

 

10

20

 

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

10

 

10

20

 

4704

Malicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2002

10

 

10

20

49.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

 

16

16

50.

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

 

16

 

16

51-54

5221

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

 

 

10

10

 

10491

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

 

 

10

10

 

4694

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

 

 

10

10

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

 

 

10

10

55-57

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

10

 

10

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

 

10

 

10

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

 

10

 

10

58-59

1799

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

10

 

 

10

 

5806

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

10

 

 

10

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz