Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj23
tydzień83
miesiąc472
wszystkie331367

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

Juniorki po III WTK 2018/19

       
                   

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

472

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

153

168

190

511

2.

480

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

127

90

85

302

3.

1280

Łącka

Julia

BOSiR/ULKS Barcin

2003

90

85

85

260

4.

7811

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

70

80

107

257

5.

5225

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

61

80

59

200

6.

507

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

53

76

80

209

7.

475

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

66

61

76

203

8.

481

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

63

66

59

188

9.

3650

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

48

53

62

163

10.

477

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

55

49

48

152

11.

3658

Rękas

Julia

Energa KTS Toruń

2001

39

55

51

145

12.

1800

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

2007

39

52

53

144

13.

473

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

4

70

54

128

14.

512

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2005

39

45

39

123

15.

1792

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

55

59

 

114

16.

478

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

45

 

45

90

17.

4519

Papiernik

Nadia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

49

39

 

88

18.

8847

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

2003

28

 

45

73

19.

1282

Papiernik

Laura

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

39

 

71

20.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

39

20

 

59

21.

1281

Wachowska

Sara

BOSiR/ULKS Barcin

2004

 

 

43

43

22-23

5224

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

 

 

39

39

 

5223

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

 

 

39

39

24.

7821

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

 

39

 

39

25.

9921

Kaczmarek

Weronika

BOSiR/ULKS Barcin

2003

 

 

35

35

26.

4520

Samulska

Natalia

BOSiR/ULKS Barcin

2006

32

 

 

32

27-28

2294

Grzegorek

Marta

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

 

28

 

2299

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

 

28

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz