Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień82
miesiąc471
wszystkie331366

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

                   

Żacy po III WTK 1918/19

       
                   

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

68

68

 

136

2.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

63

52

 

115

3.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

54

44

 

98

4.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

44

44

40

128

5.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

43

46

37

126

6.

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

46

43

35

124

7.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

41

44

32

117

8.

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

32

35

33

100

9.

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

33

33

31

97

10.

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

32

32

27

91

11.

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

28

31

30

89

12.

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

25

29

84

13.

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

27

29

27

83

14.

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

25

27

25

77

15.

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

29

22

22

73

16.

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

22

22

16

60

17.

6400

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

5

25

25

55

18.

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

16

16

22

54

19.

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

16

22

16

54

20-21

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

22

16

16

54

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

22

16

16

54

22.

8914

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2008

 

27

22

49

23.

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

16

16

48

24.

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

22

 

44

25.

6401

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

8

16

40

26.

3629

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

16

 

16

32

27-28

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

8

16

8

32

 

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

8

16

8

32

29.

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

8

8

32

30.

2301

Stasiak

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2009

25

 

 

25

31.

1801

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

 

16

8

24

32-33

6778

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

8

 

24

 

4700

Koziński

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

8

 

24

34.

10560

Żmudziński

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

 

 

22

22

35.

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

8

5

8

21

36-37

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

8

8

5

21

 

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

8

8

5

21

38.

5192

Kołtonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

5

5

8

18

39.

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

5

8

5

18

40.

10582

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

 

 

16

16

41.

6471

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

 

16

 

16

42.

9248

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

5

13

43.

7812

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

5

5

 

10

44-45

8909

Maciejewski

Julian

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

 

 

8

8

 

10680

Rachubiński

Marcel

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

 

 

8

8

46.

9430

Kaczmarek

Witold

Gotyk Toruń

2008

 

8

 

8

47-48

9610

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

8

 

 

8

 

9258

Świtała

Bartłomiej

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

 

8

49-51

 

Stefaniak

Filip

LUKS Chełmno

2008

 

 

5

5

 

9242

Lian

Dominik

LUKS Rynarzewo

2008

 

 

5

5

 

 

Grzybowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

 

 

5

5

52.

8908

Radosz

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

 

5

 

5

53-54

9374

Wyrosławski

Igor

LUKS Chełmno

2009

5

 

 

5

 

7602

Bartnicki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

5

 

 

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz