Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień82
miesiąc471
wszystkie331366

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

     

Żaczki po III WTK 2018/19

         
                   

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

7814

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

61

72

 

133

2.

6285

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

46

59

 

105

3.

6284

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

48

48

 

96

4.

6279

Bucoń

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

44

42

 

86

5.

5205

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

41

43

37

121

6.

5224

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

43

41

35

119

7.

5365

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

2009

28

44

40

112

8.

9247

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

32

37

32

101

9.

1278

Kwaśniewska

Zuzanna

ULKS Barcin

2010

33

28

33

94

10.

6399

Słupska

Malwina

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

27

31

31

89

11.

9251

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

30

29

25

84

12.

1571

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

16

30

30

76

13.

6776

Hawełko

Sara

LUKS Chełmno

2009

22

22

28

72

14.

5213

Świerczyńska

Agata

Kusy Laskowice

2008

23

22

22

67

15.

2295

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2009

16

27

22

65

16.

5223

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

22

9

27

58

17.

9255

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

16

16

25

57

18.

5198

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

16

25

16

57

19.

5239

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

16

22

16

54

20.

9256

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

8

16

22

46

21.

5215

Wiśniewska

Otylia

Kusy Laskowice

2008

30

16

 

46

22-23

3739

Klepacz

Maria

UKS TOP Solec Kuj.

2009

25

16

 

41

 

3666

Śliwicka

Weronika

Energa KTS Toruń

2008

25

16

 

41

24-25

9254

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

8

16

16

40

 

9246

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

16

16

40

26.

5238

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sępólno

2011

16

16

8

40

27.

9259

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

16

22

 

38

28.

1279

Ratajczak

Julia

BOSiR ULKS Barcin

2010

 

8

29

37

29.

6408

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

 

25

8

33

30.

9243

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

8

8

16

32

31.

9260

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

16

 

16

32

32.

6777

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

8

5

16

29

33.

1277

Fidala

Vanessa

BOSiR ULKS Barcin

2010

 

5

22

27

34.

5195

Szymaniak

Nicol

Kusy Laskowice

2008

 

8

16

24

35.

5217

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

8

8

8

24

36.

7607

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

22

 

 

22

37.

9245

Błążejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

5

8

8

21

38.

9244

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

8

5

8

21

39.

5218

Niedzielska

Weronika

Kusy Laskowice

2010

8

8

 

16

40.

6779

Jagodzińska

Magdalena

LUKS Chełmno

2010

5

5

 

10

41-42

1276

Ratajczak

Zofia

BOSiR ULKS Barcin

2011

 

 

8

8

 

9241

Lian

Aleksandra

LUKS Rynarzewo

2009

 

 

8

8

43.

1797

Seichter

Alicja

Gotyk Toruń

2009

 

8

 

8

44.

 

Klemińska

Zofia

LUKS Chełmno

2010

5

 

 

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz