Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień52
miesiąc506
wszystkie336205

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Skrzat za sezon 18/19
Skrzat za sezon 18/19 Drukuj

       

 

Skrzaci za sezon 2018/19 ( 3 najl. wyniki)

           
                   

LP

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

40

40

40

45

125

2.

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

37

37

37

42

116

3.

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

35

35

32

36

106

4.

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

28

31

33

39

103

5.

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

33

33

35

33

101

6.

Pakowski

Igor

Świecki KTS

2010

30

32

30

39

101

7.

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

31

27

29

33

93

8.

Zielony

Wiktor

Świecki KTS

2010

0

29

31

30

90

9.

Pieszak

Adam

Energa KTS Toruń

2010

0

26

0

36

62

10.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

32

30

0

0

62

11.

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

0

0

26

30

56

12.

Hołda

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2011

29

25

0

0

54

13.

Drążkowski

Eryk

Energa KTS Toruń

2010

0

0

26

25

51

14.

Paluszak

Jan

Gwiazda Bydgoszcz

2010

26

24

0

0

50

15.

Wróblewski

Jędrzej

UKS Osowa Góra

2010

27

23

0

0

50

16.

Szymański

Tymon

Energa KTS Toruń

2010

0

0

23

25

48

17.

Filipiak

Michał

Energa KTS Toruń

2010

0

0

26

19

45

18.

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

0

0

20

16

36

19-20

Hermanowski

Norbert

Tytan 65 Bydgoszc

2010

0

0

0

30

30

 

Przybylski

Marek

UKS TOP Solec Kuj.

2010

0

0

0

30

30

21.

Smętek

Oliwier

EMDEK Bydgoszcz

2011

0

28

0

0

28

22.

Bartnik

Marcel

Świecki KTS

2011

0

0

26

0

26

23-24

Hermanowski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszc

2010

0

0

0

25

25

 

Wandachowicz

Jakub

UKS TOP Solec Kuj.

2010

0

0

0

25

25

25.

Słodki

Hubert

Energa KTS Toruń

2011

0

0

23

0

23

26.

Kruszyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2011

0

0

0

22

22

27.

Kowal

Marcel

UKS Osowa Góra

2010

0

22

0

0

22

28.

Piecuch

Mateusz

UKS Osowa Góra

2010

0

0

0

21

21

29-30

Wilkowski

Marcel

UKS Osowa Góra

2011

0

0

21

0

21

 

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

0

0

21

0

21

31.

Kozłowski

Wiktor

Energa KTS Toruń

2011

0

0

0

19

19

32-33

Słupski

Oliwer

Świecki KTS

2012

0

0

0

16

16

 

Piechota

Antoni

UKS TOP Solec Kuj.

2010

0

0

0

16

16

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz