Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień82
miesiąc471
wszystkie331366

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Senior za sezon 18/19
Senior za sezon 18/19 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon 2018/19 - (3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

124

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

 

 

 

220

 

2.

116

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

250

250

275

300

825

3.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

300

205

205

300

805

4.

115

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

220

250

220

220

690

5.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

250

220

115

160

630

6.

143

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

125

160

205

220

585

7.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

160

180

160

160

500

8.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

65

85

85

115

285

9.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

 

145

120

265

10.

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

81

81

98

260

11.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

70

72

77

107

256

12.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

4

0

68

61

88

217

13.

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

68

40

0

88

196

14.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

53

40

0

98

191

15.

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

60

0

88

188

16.

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

86

 

70

98

184

17.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

74

18

0

92

184

18.

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

53

40

0

88

181

19.

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

53

72

0

165

20.

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

0

65

0

98

163

21.

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

70

63

0

158

22.

10475

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

0

 

145

0

145

23.

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

40

25

0

78

143

24.

119

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

0

63

70

0

133

25.

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

25

0

78

128

26.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

53

0

0

106

27.

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

63

40

0

0

103

28.

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

40

60

0

0

100

29.

1563

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

0

18

0

78

96

30.

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

53

0

0

93

31.

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

40

0

0

80

32.

1212

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

0

77

0

0

77

33.

3738

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

0

0

74

0

74

34.

6780

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

72

0

0

0

72

35-36

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

25

40

0

0

65

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

40

0

0

65

37.

144

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

60

0

0

0

60

38.

9923

Byczyński

Krzysztof

BOSiR ULKS Barcin

77

0

0

59

0

59

39.

100

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

0

0

57

0

57

40.

5811

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

0

53

0

0

53

41.

1556

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

0

0

0

53

42-44

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

25

0

0

50

 

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

25

0

0

50

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

25

0

0

50

45.

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

1

0

40

0

0

40

46-47

6275

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

0

0

0

40

 

6278

Nadrowski

Robert

LUKS Kołaczkowo

75

40

0

0

0

40

48.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

32

0

0

0

32

49-51

145

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

0

25

0

0

25

 

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

0

25

0

0

25

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

0

25

0

0

25

52.

1575

Maruszak

Piotr

LUKS Chełmno

95

25

0

0

0

25

53-55

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

18

0

0

18

 

4541

Klarkowski

Cyprian

Energa KTS Toruń

99

0

18

0

0

18

 

8800

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

0

18

0

0

18

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz