Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień38
miesiąc439
wszystkie334770

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Junior za sezon 18/19
Junior za sezon 18/19 Drukuj

 

       

Juniorzy za sezon 2018/19 - ( 3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2002

230

230

230

300

760

2.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

2002

210

230

220

250

700

3.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

2004

74

74

80

0

228

4.

1793

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

57

74

70

81

225

5.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

57

53

55

100

212

6.

1791

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

63

76

63

73

212

7.

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

62

49

57

77

196

8.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

59

61

74

0

194

9.

5226

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

53

49

49

73

175

10.

1796

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

2001

70

66

 

94

164

11.

5227

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

32

49

45

69

163

12.

7815

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

43

51

53

57

161

13.

4485

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

45

39

51

57

153

14.

6969

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

28

49

69

146

15.

1789

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

20

43

32

57

132

16.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

39

16

32

57

128

17.

3652

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

39

28

28

57

124

18.

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

32

20

32

57

121

19.

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

43

39

0

121

20.

1790

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

45

28

39

0

112

21.

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

28

28

39

40

107

22.

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

28

39

39

0

106

23.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

51

55

0

0

106

24.

7824

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

32

32

32

40

104

25.

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

49

45

0

0

94

26.

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

16

28

40

84

27.

4695

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

16

0

57

83

28.

5803

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

16

10

0

57

83

29.

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

10

28

45

0

83

30.

4693

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2002

16

16

10

40

72

31.

4482

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

16

40

66

32.

2302

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

10

16

40

66

33.

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

10

28

28

0

66

34.

9198

Glaner

Wojciech

Krajna Sępólno

2001

10

10

10

40

60

35.

7810

Grodzki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

0

10

10

40

60

36.

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

16

16

28

0

60

37.

4704

Malicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2002

10

0

10

29

49

38.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

13

16

0

45

39.

1788

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

28

0

16

0

44

40.

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

10

16

0

42

41.

10491

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2002

0

0

10

29

39

42.

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

16

0

0

32

43.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

10

5

16

0

31

44.

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

0

28

0

0

28

45.

4250

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

0

0

0

28

46.

4484

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

10

0

16

0

26

47-49

7787

Byczyński

Marcin

BOSiR/ULKS Barcin

2004

10

0

10

0

20

 

2296

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

10

0

10

0

20

 

4692

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

10

0

10

0

20

50.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

0

0

16

0

16

51.

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

0

16

0

0

16

52-54

5221

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

0

10

0

10

 

4694

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

0

10

0

10

 

3680

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

0

10

0

10

55-57

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

10

0

0

10

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

10

0

0

10

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

0

10

0

0

10

58-59

1799

Wolodźko

Filip

Gotyk Toruń

2004

10

0

0

0

10

 

5806

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

10

0

0

0

10

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz