Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzień120
miesiąc521
wszystkie334852

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Żak za sezon 18/19
Żak za sezon 18/19 Drukuj

       

                     

Żacy za sezon 2018/19 ( 3 najl. wyniki)

         
                     

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

2303

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

68

68

79

60

215

2.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

63

52

63

70

196

3.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

54

44

48

60

162

4.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

44

44

48

50

142

5.

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

46

43

42

50

139

6.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

41

44

42

50

136

7.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

43

46

44

34

133

8.

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

27

29

41

31

101

9.

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

32

35

33

31

100

10.

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

32

32

28

34

98

11.

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

33

33

32

27

98

12.

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

28

31

31

28

90

13.

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

30

25

30

28

88

14.

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

25

27

26

27

80

15.

8914

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2008

0

27

22

27

76

16.

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

29

22

23

18

74

17.

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

16

16

22

27

65

18.

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

22

16

16

27

65

19.

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

22

22

17

18

62

20.

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

16

16

27

59

21.

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

16

22

17

18

57

22.

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

22

16

16

18

56

23.

6400

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

5

25

26

0

56

24.

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

8

8

27

51

25.

4700

Koziński

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

8

0

27

51

26.

3629

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

16

0

17

18

51

27.

2300

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

22

0

0

44

28.

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

8

16

9

18

43

29.

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

8

16

8

18

42

30.

6401

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

8

17

0

41

31.

10560

Żmudziński

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

0

0

22

18

40

32.

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

8

5

8

11

27

33.

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

8

8

5

11

27

34.

6471

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2010

0

16

0

11

27

35.

1801

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

0

16

9

0

25

36.

2301

Stasiak

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2009

25

0

0

0

25

37.

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

5

8

5

11

24

38.

6778

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

16

8

0

0

24

39.

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

8

8

5

0

21

40.

5192

Kołtonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

5

5

8

0

18

41.

10582

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

0

17

0

17

42.

9248

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

8

0

5

0

13

43.

7812

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

5

5

0

0

10

44.

8909

Maciejewski

Julian

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

45.

10680

Rachubiński

Marcel

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

0

0

8

0

8

46.

9430

Kaczmarek

Witold

Gotyk Toruń

2008

0

8

0

0

8

47.

9610

Kwiatkowski

Jakub

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2009

8

0

0

0

8

48.

9258

Świtała

Bartłomiej

LUKS Rynarzewo

2008

8

0

0

0

8

49.

 

Stefaniak

Filip

LUKS Chełmno

2008

0

0

5

0

5

50.

9242

Lian

Dominik

LUKS Rynarzewo

2008

0

0

5

0

5

51.

 

Grzybowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

0

0

5

0

5

52.

8908

Radosz

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

0

5

0

0

5

53.

9374

Wyrosławski

Igor

LUKS Chełmno

2009

5

0

0

0

5

54.

7602

Bartnicki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

5

0

0

0

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz