Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj14
wczoraj23
tydzień82
miesiąc491
wszystkie344432

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 19/20 Drukuj

 

      

I WTK Kadetów 2019/20

     
   

7.09.2019 Inowrocław

           
                 

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

   

1.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

60

awans do I Grand Prix

 

2.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

57

   

3.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

54

   

4.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

52

   

5.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

50

   

6.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

48

   

7.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

46

   

8.

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

44

   

9.

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

42

   

10.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

40

   

11-12

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

38

   

 

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

38

   

13-16

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

   

 

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

   

 

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

33

   

 

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

33

   

17-24

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

24

   

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

   

 

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

   

 

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

24

   

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

   

 

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

24

   

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

   

 

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

   

25-32

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

13

   

 

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

13

   

 

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

13

   

 

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

13

   

 

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

   

 

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

13

   

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

13

   

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

13

   

33-34

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

9

   

 

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

9

   

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz