Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzie41
miesi帷83
wszystkie342665

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 19/20 Drukuj

       

I WTK M這dzików 2019/20

   
   

14.09.2019 S瘼ólno Kr.

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

50

awans do I Grand Prix

2.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

47

 

3.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

44

 

4.

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toru

2008

42

 

5.

5057

Cie郵ak

Aleksander

LZS Jastrz瑿ie

2007

40

 

6.

5604

R瘯as

Mi這sz

Energa KTS Toru

2008

39

 

7.

5062

S豉bkowski

Patryk

LZS Jastrz瑿ie

2007

38

 

8.

5603

R瘯as

Maciej

Energa KTS Toru

2008

36

 

9-10

5061

S豉bkowski

Jakub

LZS Jastrz瑿ie

2008

34

 

 

7344

Czeka豉

Mateusz

Olimpia Grudzi康z

2008

34

 

11-12

4478

Bia趾a

Krzysztof

Sokó Gniewkowo

2007

31

 

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudzi康z

2008

31

 

13-16

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Che軛no

2009

28

 

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Che軛no

2008

28

 

 

5552

Bo陰d

Krzysztof

Energa KTS Toru

2008

28

 

 

5625

Wi郾iewski

Antoni

Energa KTS Toru

2007

28

 

17-24

5588

Latowski

Leszek

Energa KTS Toru

2007

20

 

 

5556

Dereszewski

Micha

Energa KTS Toru

2007

20

 

 

2407

Krzy瘸nowski

Jakub

Gotyk Toru

2010

20

 

 

4484

Stec

Oliwer

Sokó Gniewkowo

2007

20

 

 

8245

Pakowski

Igor

安iecki KTS

2010

20

 

 

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2007

20

 

 

242

Wichli雟ki

Franciszek

LUKS Che軛no

2009

20

 

 

8709

Ko這dziej

Szymon

LUKS Orze Rynarzewo

2009

20

 

25-32

6257

Waldowski

Nikodem

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

 

 

6251

Kozak

Kacper

UKS TOP Solec Kuj.

2007

11

 

 

8244

Pakowski

Filip

安iecki KTS

2008

11

 

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2008

11

 

 

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

11

 

 

6384

Pieszak

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2008

11

 

 

8247

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

11

 

 

5546

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toru

2008

11

 

33-46

6808

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

6

 

 

6383

Pieszak

Adam

Flisak Z這toria

2010

6

 

 

8714

ㄆkaszewski

Pawe

LUKS Orze Rynarzewo

2009

6

 

 

6802

Ko速onowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

6804

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

6

 

 

8248

Kempa

Olaf

安iecki KTS

2008

6

 

 

4674

Wypych

Tomasz

Krajna S瘼ólno

2008

6

 

 

2022

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

6

 

 

6382

Cie郵ewicz

Stanis豉w

Flisak Z這toria

2007

6

 

 

6379

Czy

Franciszek

Flisak Z這toria

2008

6

 

 

8707

Felcyn

Filip

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

 

 

8708

Gawi雟ki

Franciszek

LUKS Orze Rynarzewo

2009

6

 

 

8712

Lian

Dominik

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

 

 

8713

Lis

Tomasz

LUKS Orze Rynarzewo

2008

6

 
               

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz