Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj22
tydzień56
miesiąc11
wszystkie339881

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 19/20 Drukuj

       

I WTK Seniorów 2019/20

   
   

8.09.2019 Inowrocław

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

90

awans do I Grand Prix

2.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

85

 

3.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

 

4.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

77

 

5.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

74

 

6.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

 

7.

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

70

 

8.

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

68

 

9-10

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

 

 

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

64

 

11-12

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

60

 

 

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

60

 

13-16

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

53

 

 

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

53

 

 

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

 

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

 

17-24

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

 

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

40

 

 

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

 

 

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

 

 

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

 

 

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

 

 

6638

Łukaszewski

Krystian

UKS OSiR Brodnica

87

40

 

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

 

25-32

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

25

 

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

 

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

25

 

 

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

25

 

 

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

 

 

 7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

 

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

 

 

3584

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

3

25

 

33-37

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

18

 

 

914

Kulpiński

Marcin

Piast Kruszwica

75

18

 

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

18

 

 

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

18

 

 

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

18

 

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz