Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień41
miesiąc83
wszystkie342665

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 19/20 Drukuj

 

       

Kadeci po I WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

57

68

90

101

259

2.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

65

70

0

82

217

3.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

57

52

59

70

186

4.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

55

54

59

70

184

5.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

48

65

0

48

161

6.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

45

49

0

52

146

7.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

41

42

0

46

129

8.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

41

33

0

50

124

9.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

41

43

0

40

124

10.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

0

43

33

109

11.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

24

29

0

54

107

12.

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

13

24

49

33

106

13.

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

24

38

0

33

95

14.

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

0

53

38

91

15.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

33

0

24

90

16.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

33

38

0

13

84

17.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

24

19

0

38

81

18.

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

13

24

43

13

80

19.

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

13

0

49

13

75

20.

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

24

0

24

72

21.

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

9

24

0

24

57

22.

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

0

0

0

44

44

23.

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

0

0

0

42

42

24.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

24

0

0

13

37

25.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

0

0

33

33

26-30

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

0

0

0

24

24

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

0

0

0

24

24

 

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

0

0

0

24

24

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

0

24

24

 

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

0

24

24

31.

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

9

0

0

13

22

32-34

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

0

0

13

13

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

0

0

13

13

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

0

13

13

35.

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

0

0

0

9

9

36.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

0

0

0

9

9

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz