Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj150
tydzień170
miesiąc1494
wszystkie396863

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadetki po I WTK
Kadetki po I WTK 19/20 Drukuj

 

       

Kadetki po I WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

2021

Hołda

Karolina

EMDEK Bydgoszcz

2007

70

117

0

117

304

2.

3579

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

102

104

0

86

292

3.

236

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

68

78

65

101

247

4.

4670

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

76

76

0

86

238

5.

237

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

65

63

0

74

202

6.

2417

Wycichowska

Amelia

KS Gotyk Toruń

2007

51

57

0

82

190

7.

6811

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

57

50

65

54

176

8.

2411

Maruszak

Emilia

KS Gotyk Toruń

2006

54

52

0

42

148

9.

6801

Kamrowska

Marcelina

Kusy Laskowice

2005

0

42

61

38

141

10.

5587

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

50

0

0

70

120

11.

6815

Winklarz

Malwina

Kusy Laskowice

2006

33

46

0

33

112

12.

2026

Osińska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2006

44

0

0

48

92

13.

4483

Papiernik

Nadia

Sokół Gniewkowo

2006

40

0

0

46

86

14.

6807

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

42

0

0

38

80

15.

6806

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

30

0

0

44

74

16.

4482

Papiernik

Laura

Sokół Gniewkowo

2006

38

0

0

33

71

17.

2024

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

0

0

0

52

52

18.

5681

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

2008

0

0

0

40

40

19-20

6439

Jabłońska

Wiktoria

Piast Łasin

2006

0

0

0

33

33

 

4669

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

0

0

0

33

33

21-24

1344

Fidala

Vannessa

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

0

27

27

 

1346

Ratajczak

Julia

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

0

0

27

27

 

7198

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

0

0

27

27

 

6798

Bogun

Klaudia

Kusy Laskowice

2008

0

0

0

27

27

                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz